Top latest Five טיפוח הפנים Urban newsלמעשה, אתה עצמך מסכים איתי כשאתה כותב 'אנחנו לא יכולים לדעת אם ההנחות שלהן הן *עקביות*. לכן, היישום שלהן והשימוש בהן הוא מעשה של אמונה, ולא של ידע.

נקנח עם מוצר שיער חדש נוסף שהשימוש בו יכול להתבצע על בסיס יום יומי, והתוצאות יהיו נהדרות שכן הוא מבוסס על שמן קוקוס, שאת מעלותיו כבר היללו ושיבחו בכל אתר טיפוח ובריאות אפשרי. אז הבשורה הזו מגיעה מכיוונה של חברת יוניליוור, המשווקת בישראל את מוצרי פינוק שמשיקה את סדרת מוצרי הטיפוח לשיער שלה, המכילים,כאמור, תוספת שמן קוקוס. הסדרה כוללת שמפו, מרכך ותחליב רחצה. כאמור, השימוש בשמן הקוקוס הפך כבר מזמן להרבה יותר מטרנד חולף בעולם הטיפוח וכעת הוא מגיע גם למוצרי פינוק המוכרים, שמחירם כידוע שווה לכל כיס.

טיפוח     יופי     גוף     טיפולים אסתטיים     רפואה אסטתית     מרפאות אסתטיקה טיפוח יופי

החרדים החליטו במודע לפרוש מהמציאות, לדבוק באמת אבסולוטית אחת, לראות את העולם בצבעים מונוכרומטיים, להתעלם מזכויותיהם וכבודם של שאר באי העולם, לכבול את חופש המחשבה האנושי ולוותר כל הזדמנויות שהקדמה פותחת בפניהם. החרדים, הפונדמנטליסטים המוסלמים ודיקטטור פה דיקטטור שם הם השרידים האחרונים של הזרם האבסולוטיסטי וככאלו הם אויביהם המרים של כל מי שאוחז בדעות הומניסטיות, ליברליות, פלורליסטיות ודמוקרטיות.

כלומר, לדעתך, כשאתה אומר שמשהו הוא "נכון" אין בכלל מה להתווכח אטתך כי אתה אומר בסך הכל שלדעתך הוא נכון וזה דבר שאיש לא יכול לחלוק עליו.

אני לא יודעת איך הם עושים את זה, אבל התוצאה היא שמה השהרחת בתחילת ההרחה הוא לא מה שתריחי בסופה, וזה מדהים בעיניי.

תודה, אך כבר יש לי בלוג משלי ("ישראל חילונית"), וגם בו איני מספיק לכתוב. יהיה לי לבושה לא-לכתוב גם בבלוג נוסף.

"גם טענות מנוסחות היטב הן לא בהכרח 'נכונות' או 'לא נכונות'. ... תיאורטית ניתן לבנות הרבה מאד, ואולי בדוק עכשיו אפילו אינסוף, תורות לוגיות קונסיסטנטיות ש... אני מניח שנמנעים מלפתח תורות מעין אלו כי כל מצב נוסף מגדיל את טבלאות האמת בצורה אקספוננציאלית ולכן עונשן עולה על תועלתן אבל העובדה שתיאורית קיימות הרבה לוגיקות מקבילות סותרת את הטענה שקיימת לוגיקה אבסולוטית אחת."

אך בסופו של דבר, לא בני האדם הם המחליטים אם התאוריה נכונה אלא יש אמת לוגית בדבר: או שההנחות עקביות, או שהן לא. אולי ברבות הימים נמצא דוגמה שתראה שהן לא, למשל.

"המסקנה שלי היא שאין שום 'קני מידה' עליונים באמצעותם ניתן לשפוט את מידת תקפותן של התורות השונות, כלומר, הכל בעולמנו הוא רלטיביסטי."

    אידיאל היופי הנשי, כך כולנו יודעות, כולל חזה גדול, שופע, זקוף ומורם. שילוב המילים הזה עשוי להיות בעייתי במקצת, כי החזה הנשי – ככל שהוא גדול יותר, כך הוא כבד יותר, מטבעו. לעיתים נשים בעלות חזה גדול ירגישו צורך בטיפול הרמת חזה, שיחזק להן גם את הביטחון העצמי שנפגע. יש נשים שמדחיקות את הצורך בניתוח הרמת חזה, וממשיכות שנים על גבי שנים להימנע מיחסים אינטימיים – במיוחד באור, והתנאי שלהם לקרבה עם בן הזוג הוא – בחושך בלבד. הן נמנעות מגופיות ומחולצות צמודות – והכול בלבד להתחמק מהעובדה, שהגיע הזמן לטיפול הרמת חזה. הרמת חזה עשויה להתאים גם לנשים שעברו מספר לידות, והחזה שלהן - כבר מזמן לא מה שהיה, לאחר כל ההריונות, ההנקות, סימני המתיחה והתנודות במשקל. לאחר הנקות רבות החזה מאבד מהצורה שלו ומנפחו, והרבה נשים מתלוצצות במרירות ואומרות שאחרי שנים של הנקות החזה שלהן נראה כמו "שקיות חלב מרוקנות".

עכשיו הם בחרו פרזנטורית חדשה. מדובר באחת שלא תתפסו פס קורלי או משהו פרחוני ועליז אחר על מילימטר מבגדיה.

לא. העובדה שגדל הוכיח שלא ניתן להוכיח שתאוריות מתמטיות סבוכות הן עקביות משמעה שאנחנו לא יכולים לדעת אם ההנחות שלהן הן *עקביות*.

ידע הוא דבר מסוכן שעונשו בצידו ולכן באמת טוב תעשו אם תאטמו את עיניכם, תסתמו את אזניכם ותמשיכו לחשוב רק את המחשבות של רבניכם. האלטרנטיבה יכולה להיות הרסנית.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Top latest Five טיפוח הפנים Urban news”

Leave a Reply

Gravatar